OGŁOSZENIA PARAFIALNE

30.12.2018r.

Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Dzisiaj zbieramy tacę inwestycyjną. O  16.00 w salce spotkanie opłatkowe dla ministrantów – z całej parafii, scholi i ERM. Dziękuję rodzicom za sprzątanie salki i przygotowanie spotkania opłatkowego.

Dzisiaj o 18.00 w kościele parafialnym w Czarnym Borze odbędzie się koncert kolęd wykonaniu zespołu „Janicki”. Zapraszam wszystkich do wspólnego świętowania. Na zakończenie Zespół zbierze dobrowolne ofiary na zakup ekranu do wyświetlania pieśni w kościele w Borównie

W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

  • w poniedziałek –  zakończenie roku 2018. Msza św. z nabożeństwem dziękczynno – przebłagalnym o godzinie 16.00
  • we wtorek – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
  • w środę- św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła
  • w pierwszy piątek miesiąca przed mszą św. okazja do spowiedzi a po mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • w następną niedzielę – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Orszak Trzech Króli w Grzędach godzinie 10.20 rozpocznie się przy sklepie, a w czarnym Borze rozpoczniemy o 11.50 przy Bibliotece. Zachęcam wszystkich do wspólnego wędrowania z wychwalaniem Boga śpiewem kolęd, a kto może – szczególnie dzieci do przebrania się w stroje królewskie. Na mszach św. poświęcimy kredę kadzidło i wodę. Będzie to dzień misyjny – modlitwą i ofiarami będziemy wspierać misje święte. Zmiana tajemnic Żywego Różańca

Ze względu na odwiedziny kolędowe w styczniu, chorych z sakramentami będę odwiedzał w miesiącu lutym.

Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:

Środa 02.01- Grzędy 43 – 54 od godziny 14.00

Czwartek 03.01 – Grzędy 30 – 41a od godziny 14.00

Piątek 04.01 – Grzędy 2 -16 i 17 -29 od godziny 14.00

Czarny Bór:

Sobota 05.01 –od godz. 10.00 Główna 3 – 20

Dalszy porządek podam 6 stycznia.

Dziękuję za pranie i zmianę obrusów.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

Dziękuję za sprzątanie kościołów.

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA: ul. Skalników 11abc.

SŁOWO ŻYCIA

Nadano Mu imię Jezus.