INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 9 V 2021r. – 16 V 2021r.

Niedziela 9 V 2021r. 7.30 +Stanisław +Władysław +Jan +Zofia +Maria ++ z rodziny Sanojców Niedziela B9.00 +Piotr +Julia +Edward +Janina ++ z rodziny Jelińskich   Niedziela G10.30 1.+Stanisława +Stanisław +Ryszard Micek +Piotr Janus 2.+Jerzy Gad 2R +Anna Szponar +Katarzyna +Wincenty +Jan Plata   Niedziela 12.00 +Stanisława Gwałt +Stanisław Kędziora   Poniedziałek G14.00 18.00 Pogrzeb +Alina…

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 2 V 2021r. – 9 V 2021r.

Niedziela 2 V 2021r. 7.30 +Antonina +Wojciech Kawka Niedziela B9.00 1.W intencji Róży Różańcowej p. Agaty Czajor 2.+Wiktoria Filip 1R +Stefan Filip 27R +Tadeusz +Stefan Filip 3.+Barbara Jaworska 4.+Maria Szewczyk +Maria +Stanisław Gaczorek   Niedziela G10.30 +Jadwiga +Franciszek Wojtas   Niedziela 12.00 +Maria +Tadeusz Rylski +Helena +Franciszek Kowalczyk +Stanisław +Maria Staroń Poniedziałek 3 V 2021r.…

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 25 IV 2021r. – 2 V 2021r.

Niedziela 25 IV 2021r. 7.30 +Jan +Rozalia +Maria Krok +Zofia +Kazimierz Iskra /od córki Marii Mrówka/ Niedziela B9.00 +Janusz Adamczyk   Niedziela G10.30 +Franciszek Wilczek   Niedziela 12.00 W intencji Heleny i Antoniego Cabała z okazji 50 rocznicy ślubu   Poniedziałek 18.00 +Maria +Piotr Kulig Wtorek B.17.00 18.00 W intencji parafian +Maria +Jan Bugara ++…

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 18 IV 2021r. – 25 IV 2021r

Niedziela 18 IV 2021r. 7.30 +Agnieszka +Józef Stykowscy +Janina +Bolesław Kotarscy Niedziela B9.00 +Maria +Tomasz Madziar   Niedziela G10.30 +Bogusława Zimmermann +Jadwiga +Henryk Pasińscy   Niedziela 12.00 W intencji Pawła Myśliwca z okazji 7 rocznicy urodzin oraz w intencji Marzeny z okazji urodzin          Chrzest: Antonina Krupa Poniedziałek 18.00 +Kazimiera +Władysław +Jan Filip +Janina Lipień…

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 11 IV 2021r. – 18 IV 2021r.

Niedziela 11 IV 2021r. 7.30 W intencji Szymona i Laury Dragan dziękczynno – błagalna Niedziela B9.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Adamczyk i Żarnowski Niedziela G10.30 1.+Maria Policht w miesiąc po śmierci Niedziela 12.00 +Halina +Tadeusz Tasz +Grażyna Łyzuń Poniedziałek 18.00 W intencji Eweliny i Marcina Łyzuń z okazji 13…

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 04 III 2021r. – 11 IV 2021r.

Niedziela Wielkanocna 4 IV 2021r. 7.30 W intencji parafian Niedziela B9.00 1.W intencji ks. Proboszcza z okazji imienin 2.+Ryszrd Nowakowski 3.+Barbara Jaworska 4.+Wiesława Bednarz /od uczestników pogrzebu/ Niedziela G10.30 +Mieczysław Bernadyn 9R +Michalina Stawiarska 9R ++ z tych rodzin   Niedziela 12.00 +Helena Rygielska +Antonina Sadera++ z rodziny   Poniedziałek Wielkanocny     7.30 +Antonina…

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH28 III 2021r. – 04 IV 2021r.

Niedziela 28 III 2021r. 7.30 +Edward +Ingetrant Tabaka +Regina Duda Niedziela B9.00 O potrzebne łaski dla Pawła Janora Niedziela G10.30 +Janina Dziewit +Antonina +Karol Tomasiak Niedziela 12.00 W intencji Celiny z okazji urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo /od Żanety i Sylwestra z rodzinami/  [po Mszy św. chrzest Wiktoria Pacyniak] Poniedziałek   18.00 +Piotr Feliks…

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 21 III 2021r. – 28 III 2021r.

Niedziela 21 III 2021r. 7.30 +Józef Olczak ++ z rodziny Olczak, Grzelczak i Statyszyn +Marek Wieczorek Niedziela B9.00 +Eugeniusz Nowakowski 4R /od córki z rodziną/   Niedziela G10.30 +Czesław Krotla 34R   Niedziela 12.00 +Józef +Zygmunt +Jan +Grażyna Serafin +Agnieszka Lech +Jan Gondek +Stanisława +Marcin Kiełbasa +Julian Wielgus ++ z rodziny Serafin i Wielgus Poniedziałek…

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 14 III 2021r. – 21 III 2021r.

Niedziela 14 III 2021r. 7.30 +Józef +Maria Michalik   Niedziela B9.00 W intencji Hanny Romanik z okazji 18 rocznicy urodzin   Niedziela G10.30 W intencji Marceliny, Mateusza i Michała z okazji urodzin o potrzebne łaski Boże i opiekę Matki Bożej   Niedziela 12.00 +Zbigniew Czapnik ++ rodziców i braci    Poniedziałek   18.00 +Kinga Frank…

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYC 7 III 2021r. – 14 III 2021r

Niedziela 7 III 2021r. 7.30 W intencji Hanny Romanik z okazji 18 rocznicy urodzin Niedziela B9.00 1.+Jacek Nowakowski 5R /od żony/ 2.+Maria Szewczyk /od Teresy i Jana z rodziną/ 3.+Antoni Bengowski 5R 4.+Mateusz Stawiarski 7R /od mamy i braci/ Niedziela G10.30 +Helena Rygielska +Antonina Sadera ++ z rodziny Niedziela 12.00 +Antoni Łatka ++ z rodziny…