1. Dziś XVIII Niedziela zwykła. Pierwsza niedziela miesiąca – wystawienie i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. O posprzątanie kościoła w Czarnym Borze prosimy rodziny z ul. Wesołej nr 14, 16 i 18.
  3. W Grzędach dobiegają końca prace malarskie dotyczące zdobienia sufitu prezbiterium. Dziękuję Kubie Puchalskiemu za niesamowitą pracę. Wczoraj zamontowaliśmy nowe dwie piękne kraty na okno w zakrystii oraz wejście na salkę. Dziękuję Marcinowi Rafalskiemu za wykonanie krat i ich zamontowanie razem z Panem Chudziakiem.
  4. W środę kancelaria czynna od 15:00 do 16:00.
  5. Trwamy w miesiącu sierpniu, miesiącu trzeźwości. Z okazji 100–lecia Niepodległości zachęceni jesteśmy do 100 dni trzeźwości. Na cały miesiąc sierpień wprowadzamy codzienną adorację Najświętszego Sakramentu pół godziny przed Mszą św., oprócz wtorku i środy kiedy są Msze św. w Borównie.
  6. Zapowiedzi: Łukasz Siekierka z Czarnego Boru i Joanna Czochara z Wierzchosławic, Rafał Wojtczak i Marzena Kłyż z Czarnego Boru, Marcin Rafalski i Krystyna Fudalej z Grząd Górnych. Kto zna przeszkody zobowiązany jest je zgłosić proboszczowi.
  7. Młodzież zachęcamy do wyjazdu na XXV Spotkania Młodych organizowane przez naszą diecezję w Legnickim Polu!
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jak zawsze jest Gość Niedzielny i Niedziela.
  9. Intencje na ten tydzień:
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Krzysztof Ożóg i Marian Główczyk. Polecajmy ich Bożemu miłosierdziu: „wieczny odpoczynek..”