1. Dziś XIX Niedziela zwykła. Witamy w naszej parafii ks. Rafała Masztalerza.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z ul. Wesołej nr 14, 16 i 18. O posprzątanie prosimy rodziny z ul. Wesołek nr 13, 15, 17 i 19.
  3. W Grzędach dobiegają końca prace malarskie dotyczące zdobienia sufitu prezbiterium. Dziękuję Kubie Puchalskiemu za niesamowitą pracę.
  4. W poniedziałek nabożeństwo fatimskie w Grzędach o godz. 16:30. Nie będzie wystawienia Najśw. Sakramentu przed Msza św. Po Mszy św. spotkanie i różaniec Przyjaciół Koła Radia Maryja. Dziękuję paniom z Żywego Różańca za złożoną ofiarę w wysokości 2800 zł.
  5. W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę. Nie będzie czynnej kancelarii.
  6. Trwamy w miesiącu sierpniu, miesiącu trzeźwości. Osoby, które podjęły abstynencję prosimy o wpisanie się do Księgi Trzeźwości wystawionej w kościele w Czarnym Borze. Przypominamy o codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu pół godziny przed Mszą św.
  7. Zapowiedzi: Rafał Wojtczak i Marzena Kłyż z Czarnego Boru, Marcin Rafalski i Krystyna Fudalej z Grząd Górnych. Kto zna przeszkody zobowiązany jest je zgłosić proboszczowi.
  8. Młodzież zachęcamy do wyjazdu na XXV Spotkania Młodych organizowane przez naszą diecezję w Legnickim Polu!
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jak zawsze jest Gość Niedzielny i Niedziela.
  10. Intencje na ten tydzień:
  11. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł Jerzy Pasierb. Polecajmy ich Bożemu miłosierdziu: „wieczny odpoczynek..”