1. Dziś XVII Niedziela zwykła. Przypominamy, że w okresie wakacji nie ma Mszy o 17:00. Dziś po Mszach św. o 9:00 , 10:30 i 12:00 poświęcenie samochodów w okazji św. Krzysztofa.
  2. Przygotowujemy się do rozpoczęcia prac związanych z wymianą pokrycia dachowego w kościele w Borównie. Prosimy o modlitwę w tej intencji.
  3. W Grzędach trwają prace malarskie dotyczące zdobienia sufitu prezbiterium. Po renowacji wrócił odnowiony, piękny feretron. Koszt tej renowacji to kwota 4200 zł.
  4. W środę kancelaria czynna od 15:00 do 16:00.
  5. Przed nami sierpień. Miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do ofiarowania abstynencji w intencji ludzi potrzebujących wsparcia. Na cały miesiąc sierpień wprowadzamy codzienną adorację Najświętszego Sakramentu pół godziny przed Mszą św., oprócz wtorku i środy kiedy są Msze św. w Borównie.
  6. W piątek o 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.
  7. Zapowiedzi: Łukasz Siekierka z Czarnego Boru i Joanna Czochara z Wierzchosławic. Kto zna przeszkody zobowiązany jest je zgłosić proboszczowi.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jak zawsze jest Gość Niedzielny i Niedziela.
  9. Intencje na ten tydzień:
  10. W naszej parafii zmarł Antoni Szewczyk oraz Krzysztof Ożóg, którego pogrzeb będzie w poniedziałek w Borównie. Zmarł także ojciec Kazimierz Plebanek – redemptorysta, który w nasze parafii głosił Misje święte. Polecajmy ich Bożemu miłosierdziu: „wieczny odpoczynek..”