09.06.2024r.

X Niedziela Zwykła.

Dziękuję za przygotowanie do oktawy Bożego Ciała oraz Odpustu parafialnego oraz za wspólne modlitwy.

• we wtorek – św. Barnaby, Apostoła
  • w czwartek – św. Antoniego z Padwy
  • w piątek – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa będziemy odprawiać w czerwcu w tygodniu po Mszy św. a w soboty, niedziele i święta śpiew litanii 15 minut przed Mszą św.

W piątek 14 czerwca w naszej Parafii będzie dzień wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszam do modlitewnego czuwania od godziny 10.00 do 18.00.

W dn.14-15 czerwca 2024 roku (pt-sb)Duszpasterstwo Powołań Diecezji Legnickiej zaprasza młodzież męską na wyprawę w góry do Świeradowa-Zdroju. Plan oraz potrzebne informacje można znaleźć na stronie internetowej DRP.

W dn. 15 czerwca 2024 roku (sobota) po raz drugi odbędzie się Ewangelizacja
w Legnicy zakończona koncertem „JA JESTEM” o godz. 16.00. Część formacyjna będzie odbywała się w Domu Słowa od godz. 9.30. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

„Bo kto pełni wolę Bożą, ten i jest bratem, siostrą i matką.”

Julia Furtak z Czarnego Boru

Krystian Kałużny z Czarnego Boru                                       26.05, 02, 09.06.2024r.