12.05.2024r.

VII Niedziela Wielkanocna, Wniebowstąpienie Pańskie.

• we wtorek – św. Macieja, Apostoła, święto
  • w czwartek – św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski, święto
  • w następną niedzielę – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Nabożeństwa majowe odprawiamy: w Czarnym Borze w tygodniu o godzinie 17.30, w Grzędach i w Borównie o 17.00. W niedziele nabożeństwa 15 min. przed Mszą św.

Niech majowa modlitwa Litanią Loretańską będzie wyśpiewaniem prośbą o dary Ducha Świętego na czas misji parafialnych, które będziemy przeżywali w dniach od 15 do 22 września tego roku. Módlmy się za wszystkich Parafian i za ks. Krzysztofa Herbuta, który misje poprowadzi.

Nabożeństwo Fatimskie w Grzędach w poniedziałek o godzinie 19.00 Msza św. później różaniec i procesja ze śpiewem Litanii Loretańskiej.

Dzieci klas trzecich zapraszam do kościoła we wtorek i w piątek na godzinę 16.00 na przygotowanie do spowiedzi i I Komunii św.

Dzieci klas czwartych zapraszam na spotkanie do kościoła w środę po Mszy św. /ok. 18.30/.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, świeże kwiaty przy ołtarzach i złożoną ofiarę na cele kościelne.

„Jezus został wzięty do nieba i zasiadł po prawicy Boga.”

Monika Baran z Borówna

Dawid Sowiński z Kamiennej Góry                                      12, 19, 26.05.2024r.

Natalia Tomasiak z Witkowa Wojciech Grudzień z Witkowa           12, 19, 26.05.2024r