28.04.2024r.

V Niedziela Wielkanocna

• w poniedziałek – św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy, święto
  • w czwartek – św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła
  • w piątek – Uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki Polski. Msze św. według porządku niedzielnego. Na sumie będziemy modlić się za Strażaków z OSP Czarny Bór
  • w sobotę – św. Floriana, męczennika
  • w sobotę – Świętych Apostołów Filipa i Jakuba, święto

Rodziców dzieci z klas czwartych zapraszam na spotkanie do kościoła w poniedziałek po Mszy św. /ok. 18.30/ w celu omówienia przygotowania do rocznicy I Komunii św.

Dzieci klas trzecich zapraszam do kościoła we wtorek na godzinę 16.00 na przygotowanie do spowiedzi i I Komunii św.

Od środy będziemy odprawiać nabożeństwa majowe: w Czarnym Borze w tygodniu o godzinie 17.30, w Grzędach w tygodniu nabożeństwo majowe o 17.00 i w Borównie o 17.00. W niedziele nabożeństwa 15 min. przed Mszą św.

Odwiedziny chorych: w środę od godziny 9.00 w Grzędach i Borównie,

w czwartek od godziny 9.00 w Czarnym Borze.

Pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 17.00 adoracja, różaniec do Krwi Chrystusa i okazja do spowiedzi św.

Pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w Czarnym Borze o godzinie 17.00: 15 minut rozważania o tajemnicach różańcowych, modlitwa różańcowa, w tym czasie okazja do spowiedzi i komunia św. na Mszy św. wieczornej.

W następną niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

O sprzątanie kościoła w sobotę o godzinie 9.00 proszę mieszkańców z ul. Głównej 34,34a,35, 35a,37

Kto trwa w Chrystusie, przynosi owoc obfity.

Agnieszka Kłosowska, z Grząd Górnych

Adam Moryson z Grząd Górnych                                        21, 28.04, 05.05.2024r.