31.03.2024r.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA – Msze św. będą według porządku niedzielnego: Czarny Bór 12.00, Borówno 9.00 i Grzędy 10.30

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – Msze św. według porządku niedzielnego: Czarny Bór 7.30 i 12.00, Borówno 9.00 i Grzędy 10.30. Taca na KUL i Seminarium.

W Oktawie Wielkanocy od wtorku codziennie Msza św. o godzinie 18.00 a o 17.45 Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

Pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 17.00 adoracja, różaniec do Krwi Chrystusa i okazja do spowiedzi św.

Pierwszy piątek miesiąca – od 17.00 adoracja i okazja do spowiedzi św.

Pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w Czarnym Borze o godzinie 17.00

Spotkania przed bierzmowaniem: 5, 8, 12, 15.04 – po Mszy św. Na 15.04 zapraszam na spotkanie także  świadkowów bierzmowania, po próbie będzie spowiedź św. Bierzmowanie będzie w czwartek 18.04 o godzinie 18.00.

I Komunia św. będzie w naszej parafii w sobotę 25 maja a Rocznica I Komunii będzie w niedzielę 2 czerwca o 12.00.

Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego – będziemy zbierać ofiary do puszek na działalność Caritas.

Dziękuję za przygotowanie dekoracji świątecznej sprzątanie kościoła i zmianę obrusów.

Dziękuję całej Służbie Liturgicznej, szczególnie Panom Kościelnym, Pani Organistce za pełnioną służbę w Parafii zarówno w czasie świąt jak i przez cały rok.

Dziękuję Strażakom za trzymanie warty przy Bożym Grobie.

Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty i dekorację świąteczną.

W tym roku będziemy mieli Misje Święte – od 15 do 22 września. Już teraz polecam Waszej modlitwie to dzieło i ks. Krzysztofa Herbuta, który Misje poprowadzi.

Apostołowie przy grobie Zmartwychwstałego.

Życzę wszystkim, aby Zmartwychwstały Chrystus, swoją łaską przemienił ciemności, smutki i bóle codziennego życia i napełnił Wasze serca światłem i radością.