07.04.2024r.

II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego. Święto patronalne Caritas – po Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na działalność Caritas. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

• w poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św.: w Borównie o 9.00, w Grzędach o 16.30 i w Czarnym Borze o 18.00. W Witkowie Odpust o godzinie 18.00

Spotkania przed bierzmowaniem: 9, 12, 15.04 – po Mszy św. Na 15.04 zapraszam na spotkanie także  świadków bierzmowania, po próbie będzie spowiedź św. Bierzmowanie będzie w czwartek 18.04 o godzinie 18.00.

Stroje komunijne będą do odbioru we wtorek 9 kwietnia: od godzinie 18.30 – najpierw chłopcy a później dziewczynki według listy przekazanej rodzicom. Firma szyjąca stroje będzie miała również w sprzedaży wszystkie dodatki do stroju komunijnego.

Dzieci klas trzecich zapraszam do kościoła w piątek na godzinę 16.00 na katechezę przygotowującą do spowiedzi i I Komunii św.

Klub Sportowy Skalnik Czarny Bór zaprasza na mecze piłki nożnej na naszym stadionie w dniach 7, 14 i 21 kwietnia na godzinę 13.00. Przewidziane konkursy z nagrodami i catering.

Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.