OGŁOSZENIA PARAFIALNE

18.12.2022r.

IV Niedziela Adwentu.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

  • w sobotę – Wigilia Bożego Narodzenia – w tym roku tradycyjny post jest wzmocniony tym, że Wigilia przypada w piątek. Po liturgii domowej Pasterki będą: o 21.00 w Borównie, o 22.30 w Grzędach i o 24.00 w Czarnym Borze. Taca z Mszy świętej Pasterskiej jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia (FOŻ)
  • w następną niedzielę – Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św.: w Borównie o 9.00, w Grzędach o 10.30 i w Czarnym Borze o 12.00

W poniedziałek 19 grudnia spowiedź w Krzeszowie – z tego powodu Msza św. będzie o godzinie 18.30.

Ostatnie Roraty: w poniedziałek /o18.30/ i środę /o 18.00/  i w piątek /o 17.00/. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

O sprzątanie kościoła proszę w piątek po Mszy św. mieszkańców ul. Kamiennogórskiej.

Nadleśnictwu w Kamiennej Górze dziękuję za ofiarowane choinki do naszych kościołów. Dziękuję za zamontowanie choinek i proszę o przygotowanie dalszej dekoracji świątecznej.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Opłatki wigilijne możemy nabywać w zakrystii po Mszy św. Do nabycia są jeszcze świece Caritas i świece świąteczne.

SŁOWO ŻYCIA

Jezus narodzi się z Maryi zaślubionej Józefowi, potomkowi Dawida.

ZAPOWIEDZI

Damian Byczkowski z Wałbrzycha

Karolina Rudzka z Czarnego Boru                 11, 18, 25.12.2022r.

Życzę wszystkim radosnego przeżywania wielkich tajemnic Boga, który objawia się i przychodzi do nas w Nowonarodzonym Zbawicielu. Niech On napełni nasze serca swoim pokojem, niech umocni naszą wiarę i pomoże w każdym czasie żyć radośnie w basku Jego Ewangelii.