OGŁOSZENIA PARAFIALNE

04.12.2022r.

II Niedziela Adwentu. 23. Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie”. Celem tego dnia jest duchowe i materialne wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej i Azji Środkowej.  Po Mszy św. będziemy zbierać ofiary do puszki dla tamtejszych chrześcijan

Niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

  • we wtorek – św. Mikołaja, biskupa
  • w środę – św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
  • w czwartek – Niepokalane Poczęcie NMP, Uroczystość. Od godziny 12.00 do 13.00 będzie „Godzina Łaski” z adoracją Najświętszego Sakramentu. Msza św. o godzinie 13.00

W poniedziałek o 17.00 w salce spotkanie Koła Radia Maryja i o 17.30 w kościele modlitwa różańcowa z Kołem Radia Maryja, ofiary na tacę w tym dniu są na wsparcie działalności Radia Maryja i Telewizji Trwam.

Roraty będziemy odprawiać w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 18.00. Zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy. Dzieci proszę o przynoszenie lampionów oraz serduszek z dobrymi uczynkami dla Pana Jezusa. 

W następną niedzielę na Mszy św. o godzinie 12.00 poświecimy medaliki dla dzieci klas trzecich. Po tej Mszy św. będzie spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na cele kościelne.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej, w Niedzieli, jako dodatek są kolorowanki na Boże Narodzenie. Są do nabycia świece świąteczne i świece Caritas: duże po 25 zł. i małe po 13 zł.

SŁOWO ŻYCIA

Jan Chrzciciel przygotowuje drogę Panu.