04.09.2022r.

XXIII Niedziela Zwykła. Niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Dzisiaj w naszej parafii Gminno – Powiatowe Dożynki. Rozpoczniemy Mszą św. o godzinie 12.00, później przemarsz korowodu na stadion i tam ciąg dalszy uroczystości połączony z Dolnośląskim Świętem Pieroga.

• w czwartek – Narodzenie NMP, święto

W poniedziałek o 17.00 w salce spotkanie Koła Radia Maryja, o 17.30 w kościele modlitwa różańcowa z Kołem Radia Maryja, ofiary na tacę w tym dniu są na wsparcie działalności Radia Maryja i Telewizji Trwam.

Rodziców dzieci klas trzecich zapraszam we wtorek na Mszę św. i później na spotkanie dotyczące przygotowania do I Komunii św.

W piątek zapraszam na Mszę św. rodziców uczniów klas ósmych, a po Mszy św. na spotkaniu omówimy sposób przygotowania się do bierzmowania.

Dziękuję mieszkańcom Grząd za sprzątanie kościoła i świeże kwiaty przy ołtarzach.

O sprzątanie kościoła w sobotę o godzinie 9.00 proszę mieszkańców ul. Nadrzecznej 8,12,13,15,18,26.

„Kto nie nosi swego krzyża, a idzie za Mną, ten nie może być Moim uczniem.”

Szymon Twardowski z Czarnego Boru

Nikola Koziarczyk z Czarnego Boru               28.08, 04, 22.09.2022r.