31.07.2022r.

XVIII Niedziela Zwykła.

W ubiegłą niedzielę przy okazji poświęcenia pojazdów na środki transportu dla misjonarzy zebraliśmy 780 zł. Bóg zapłać.

• w poniedziałek – św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego
  • w czwartek – św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
  • w sobotę – Przemienienia Pańskie, święto

W poniedziałek o 17.30 w kościele modlitwa różańcowa z Kołem Radia Maryja, ofiary na tacę w tym dniu są na wsparcie działalności Radia Maryja i Telewizji Trwam.

Pierwszy piątek miesiąca – od 17.00 adoracja i okazja do spowiedzi św. /w sierpniu planowanych odwiedzin chorych nie będzie/.

W sobotę w Borównie o godzinie 16.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Możemy wpisywać do zeszytu intencje do wspólnej modlitwy.

W następną niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Apel Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych zachęca, abyśmy przeżyli miesiąc sierpień w trzeźwości – wpierając swoją postawą i modlitwą ludzi uzależnionych od alkoholu.

Dziękuję nowożeńcom za sprzątanie kościoła i świeże kwiaty przy ołtarzach.

O sprzątanie kościoła w sobotę o godzinie 9.00 proszę mieszkańców ul. Parkowej 23,27,29,33,35

Marność dóbr doczesnych.

Izabela Florian z Borówna

Sławomir Bartczak z Kamiennej Góry                       24, 31.07, 07.08.2022r.