24.04.2022r.

II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na działalność Caritas. Ostatnia niedziela kwietnia to dzień Ogólnopolskiej Niedzieli Modlitw za Kierowców i wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Dzisiaj będziemy zbierać tacę inwestycyjną.

Po sumie spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci klas trzecich.

• w poniedziałek – św. Marka, Ewangelisty, święto
  • we wtorek – św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski, uroczystość
  • w piątek – św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, Patronki Europy, święto
  • za tydzień Niedziela Biblijna. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Dzieci klas trzecich zapraszam na spotkanie w czwartek na godzinę 16.00.

Dzieci klas czwartych wraz z rodzicami zapraszam w czwartek na Mszę św. i spotkanie organizacyjne dotyczące Rocznicy I Komunii św.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na cele remontowe.

Trwa akcja „Żonkilowa Kwesta” związana ze zbiórką ofiar na pomoc dla hospicjum w Wałbrzychu i we Lwowie. Wolontariusze z naszej szkoły będą zbierać przed kościołem ofiary na ten cel do specjalnie przygotowanych puszek.

„Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.”

Ewelina Szoda z Krzeszowa

Adam Karczewski z Grząd                 17,24.04, 1,05.2022r.