OGŁOSZENIA PARAFIALNE

06.02.2022r.

V Niedziela Zwykła. Niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

  • w czwartek – św. Scholastyki, dziewicy
  • w piątek – NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorego – o godzinie 18.00 Msza św. w intencji wszystkich chorych z naszej parafii z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Pomóżmy naszym chorym w dotarciu na tę Mszę św. Również w piątek Biskup Legnicki będzie obchodził 16. rocznicę przyjęcia sakry biskupiej. Pamiętajmy w osobistych oraz wspólnotowych modlitwach o naszym Pasterzu.

W poniedziałek o 17.00 w salce spotkanie Koła Radia Maryja, o 17.30 w kościele modlitwa różańcowa z Kołem Radia Maryja, ofiary na tacę w tym dniu są na wsparcie działalności Radia Maryja i Telewizji Trwam.

W środę po Mszy św. spotkanie biblijne.

Biskup Legnicki Andrzej Siemieniewski prosi o wzmożoną modlitwę w intencji pokoju
na Ukrainie.
Ksiądz Biskup zachęca, aby podczas każdej Eucharystii dodać w modlitwie wiernych wezwanie o pokój oraz w najbliższym czasie po zakończeniu każdej Mszy świętej odśpiewać suplikacje „Święty Boże, Święty Mocny” w postawie klęczącej.

Powiatowi Wałbrzyskiemu dziękuję za przekazanie dla naszych parafian maseczek medycznych. Znajdują się na stoliku. Możemy z nich korzystać według naszych potrzeb.

Z tacy inwestycyjnej opłaciliśmy ubezpieczenie kościołów – 2700 zł.

Dziękuję za rozebranie dekoracji świątecznych, sprzątanie kościoła i zmianę obrusów.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

SŁOWO ŻYCIA

Zostawili wszystko i poszli za Jezusem.