23.01.2022r.

III Niedziela Zwykła. Niedziela Słowa Bożego.

W środę po Mszy św. spotkanie biblijne.

W ramach przygotowania do bierzmowania zapraszam klasy ósme w piątek na Mszę św. i spotkanie.

W następną niedzielę będą do nabycia w zakrystii książeczki /po 15 zł./ i świece /po 15 zł./ dla dzieci komunijnych. Jeśli dziecko ma dobrą świecę chrzcielną to może być ta użyta. Książeczki i świece poświęcimy 2 lutego na Mszy św. o 18.00.

Za tydzień będziemy zbierać tacę inwestycyjną z przeznaczeniem na ubezpieczenie kościołów. W Borównie „na utrzymanie kościoła”.

Dziękuję za spotkania modlitewne na Mszach św. kolędowych. Dziękuje za złożone ofiary – dzięki nim zadłużenie remontowe zmniejszyło się do 25 tyś. zł.

O sprzątanie kościoła w sobotę o 9.00 proszę mieszkańców ul. Sportowej.

Słowa Pisma spełniły się na Chrystusie.

Katarzyna Adamczak z Boguszowa – Gorce /wcześniej z Czarnego Boru/

Sylwester Tobiasz z Sędzisławia                                                                  09, 16, 23.01.2022r.