16.01.2022r.

• w poniedziałek – św. Antoniego, opata
  • w środe – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  • w piątek – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

W dniach 18-25 stycznia będziemy obchodzili kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon”

Za tydzień – w III niedzielę zwykłą, dnia 23 stycznia 2022 roku, wraz z Kościołem powszechnym będziemy przeżywać już po raz trzeci Niedzielę Słowa Bożego.

W tym tygodniu Msze św. kolędowe w intencji zaproszonych rodzin będą o godzinie 17.00 w następującym porządku:

17 stycznia – w poniedziałek – ul. Główna

18 stycznia – we wtorek – ul. Skalników 1, 2, 3, 4

19 stycznia – w środę – ul. Skalników 6, 7, 8, 9, 10

20 stycznia – w czwartek – ul. Skalników 11, 12, 13, 14, 15

Jeśli ktoś ma nowe mieszkanie, nowy dom lub w innej sytuacji ma pragnienie zaprosić kapłana na indywidualne spotkanie kolędowe w swoim domu, to można to uczynić po osobistym uzgodnieniu terminu odwiedzin.

Msze św. w piątek i sobotę będą już o 18.00.

W ramach przygotowania do bierzmowania zapraszam klasy pierwsze ponadpodstawowe w piątek na Mszę św. i spotkanie.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na cele kościelne.

Cud w Kanie Galilejskiej.

Katarzyna Adamczak z Boguszowa – Gorce /wcześniej z Czarnego Boru/

Sylwester Tobiasz z Sędzisławia                                                                  09, 16, 23.01.2022r.