17.10.2021r.

XXIX Niedziela Zwykła. Odpust w Grzędach o godzinie 13.30 – pod przewodnictwem ks. Łukasza Toporka z Krzeszowa. Po Mszy św. tradycyjnie kawa i ciasto w kościele.

Przy okazji XXI Dnia Papieskiego -zebraliśmy ofiary w kwocie 2310 zł. i przekazali na stypendia dla młodzieży Bóg zapłać.

• w poniedziałek – św. Łukasza, Ewangelisty, święto
  • w środę – św. Jana Kantego, prezbitera
  • w piątek – św. Jana Pawła II, papieża

Nabożeństwa różańcowe będziemy odprawiamy w następującym porządku:

w Czarnym Borze w dni powszednie o godzinie 17.30, w niedzielę różaniec o 7.00 i o 11.30. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. W poszczególne dni proszę o prowadzenie modlitwy: w poniedziałek – Koło Radia Maryja, we wtorek klasy 1-3, w środę klasy 4 – 5, w czwartek klasy 6 – 7, w piątek klasy 8, w sobotę – członkowie Żywego Różańca, w Borównie różaniec o 16.00 a w niedziele o 8.30, w Grzędach różaniec o 17.00 a w niedzielę o 10.00.

Kancelaria czynna w czwartek od godziny 16.00.

W ramach przygotowania do bierzmowania zapraszam klasy ósme w piątek na nabożeństwo, Mszę św. i spotkanie.

Dziękuję za wpłaty na tegoroczny fundusz remontowy kościoła i plebanii.

Po Mszy św. możemy w salce nabywać przygotowane słoiki z domowymi przetworami. Przy tej okazji zbieramy ofiary na cele remontowe.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę na remont i za świeże kwiaty przy ołtarzach.

O sprzątanie kościoła w sobotę o 9.00 proszę teraz mieszkańców ul. Skalników 14abc.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są też do nabycia kalendarze na rok 2022 po 5 zł. Możemy już wziąć kartki wspominkowe, aby wpisać swoich zmarłych do modlitw na listopad. Proszę wpisać swój adres.

„Kto by między wami chciał się stać wielki, niech będzie waszym sługą.”