06.06.2021r.

X Niedziela Zwykła. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

• w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Suma odpustowa o godzinie 18.00, której będzie przewodniczył ks. Paweł Oskwarek. W tym dniu dokonamy Odnowienia Aktu Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
  • w sobotę – Niepokalanego Serca NMP

Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy w tygodniu po Mszy św.

W poniedziałek o 17.30 modlitwa różańcowa z Kołem Radia Maryja, ofiary na tacę w tym dniu są na wsparcie działalności Radia Maryja i Telewizji Trwam.

W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała z procesją do ołtarzy wokół kościoła. Proszę o przygotowanie ołtarzy. Dziewczynki zapraszam do sypania kwiatków na procesji w czwartek i w piątek.

W następną niedzielę w Grzędach nabożeństwo fatimskie: o godzinie 10.00 różaniec, później procesja i Msza św.

Dzieciom komunijnym dziękuję za złożone ofiary na misje św. Przekazaliśmy od Was dla dzieci na misjach 1160 zł. Bóg zapłać.

Rodzicom dzieci rocznicowych dziękuję za sprzątanie kościoła.

O sprzątanie kościoła przed Odpustem w piątek o 9.00 proszę mieszkańców ul. Zamkowej 12a, 14,16,18

Dziękuję za wpłaty na tegoroczny fundusz remontowy.

„Kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką.”

Aleksandra Kożuch z Czarnego Boru

Przemysław Grobelny ze Szczawna Zdrój                23, 30.05, 06.06.2021r.

Patrycja Rawiak z Czarnego Boru

Krzysztof Pływaczyk z Czarnego Boru                                  30.05, 06, 13.06.2021r.

Patrycja Paluch z Krzeszowa

Dominik Bengowski z Borówna                                06, 13, 20.06.2021r.

Joanna Orzeł z Krzeszowa

Sebastian Trojan z Krzeszowa                                              06, 13, 20.06.2021r.