OGŁOSZENIA PARAFIALNE

11.04.2021r.

II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego.

Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na działalność Caritas.

Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy przy Najświętszym Sakramencie. Taka możliwość będzie w kościołach w Czarnym Borze, w Borównie i w Grzędach o godzinie 15.00. W Czarnym Borze i Borównie adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 15.30  i na zakończenie udzielimy komunii św. osobom uczestniczącym we Mszy św. przez media.

Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Biblijną.

Z powodu trwających ograniczeń w tym tygodniu nie będzie jeszcze spotkania dzieci klas trzecich na przygotowaniu do I Komunii św.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

SŁOWO ŻYCIA

„Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli”.