OGŁOSZENIA PARAFIALNE

07.02.2021r.

V Niedziela Zwykła. Niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

  • w środę – św. Scholastyki, dziewicy
  • w czwartek – Światowy Dzień Chorego. Msza św. o 18.00 będzie odprawiona za chorych

W środę o godzinie 16.00 w kościele będzie katecheza dla dzieci komunijnych.

Caritas Diecezji Legnickiej zwraca się z prośbą o przekazywanie 1% podatku na pomoc potrzebującym.  KRS 0000221535. Ulotka na ten temat jest wywieszona w gablotce i do wzięcia na stoliku.

Dziękuję za rozebranie dekoracji świątecznej, posprzątanie kościoła i zmianę obrusów.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest również do nabycia książka „Wszystko o świętym Józefie” po 8 zł. – w Roku Świętego Józefa może być to pomocą w przybliżeniu się do tego wielkiego patrona.

SŁOWO ŻYCIA

Jezus uzdrawia i wypędza złe duchy.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży diecezji legnickiej zaprasza do udziału w modlitewnej krucjacie 40 Dni dla Życia. 960 godzin, godzin, które mogą uratować życie! Każdy, kto chce się włączyć w akcję, wybiera sobie dogodny dla siebie termin i godzinę, następnie poprzez kontakt z koordynatorami wydarzenia wpisuje się do kalendarza modlitwy umieszczonego na stronie internetowej KSM, zobowiązując się tym samym do poświęcenia całej godziny na modlitwę. Więcej informacji na temat akcji na stronie 40dnidlazycia.pl Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy: zapisy@40dnidlazycia.pl, telefonicznie pod numerem 513 129 362 lub przez formularz kontaktowy na stronie www.ksm.legnica.pl