Apelujemy, aby osoby starsze oraz dzieci, pozostały w niedzielę w domach. Zachęcamy do udziału we Mszy św. w mediach. W kościelnej uroczystości uczestniczyć może tylko 50 osób i będziemy tego ściśle przestrzegać. Dla osób uczestniczących we Mszy św. transmitowanej w mediach – komunia św. będzie udzielana w kościele parafialnym w Czarnym Borze o godz.16.00 przed Gorzkimi Żalami. W tygodniu – dla osobistej modlitwy – kościół będzie otwarty od 14.30 do 15.30 – w tym czasie Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu – z okazją do spowiedzi św. Zachęcamy do modlitwy różańcowej w rodzinach o godz.20.30. Łączymy się w modlitwie na wszelkie dostępne sposoby.