09.12.2018r. II Niedziela Adwentu.

Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie. Przy wyjściu z kościoła będziemy zbierać ofiary do puszek na Kościół na Wschodzie i dla Domu Dziecka w Bolesławcu.

· w czwartek – św. Łucji, dziewicy i męczennicy
· w piątek – św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

Od poniedziałku do piątku w czasie adwentu odprawiamy Roraty o godzinie 18.00. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy.

Zmarł ks. Władysław Sługocki, kapelan z Krzeszowa. Eksporta i msza św. żałobna w poniedziałek o godzinie 19.00, a msza św. pogrzebowa we wtorek o 13.00. Proszę o modlitwę w jego intencji.

W środę po mszy św. Spotkanie Biblijne.
Kancelaria parafialna będzie czynna w czwartek od godziny 15.00.
Spotkanie scholii w czwartek o 16.00.

W tym tygodniu w piątek będzie w naszej parafii spowiedź adwentowa w następującym porządku:
9.00 – Borówno
10.00 – Czarny Bór
16.00 – Grzędy
16.30 – Czarny Bór
W sąsiednich parafiach spowiedź: Witków poniedziałek 9.00 i 16.00, Gostków w środę 9.00 i 16.00.

Spotkanie ERM w sobotę o 10.30.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej, są również do nabycia kalendarze misyjne po 7 zł. Są do kupienia świece Caritas – Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom – duże świece po 15 zł i małe po 6 zł. Kartki świąteczne po 1,50 zł. Na stoliku i w zakrystii są do nabycia opłatki świąteczne. Możemy też nabyć książeczki „Wigilia w rodzinie”- z kolędami i przepisami świątecznymi- po 6 zł.

Dziękuję za sprzątanie kościołów świeże kwiaty przy ołtarzach.

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA: ul. Skalników 5ab

„Przygotujcie drogę Panu, prostujcie ścieżki dla Niego.”