Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś XXII Niedziela okresu zwykłego, a zarazem pierwsza niedziela miesiąca – wystawienie i zmiana tajemnic różańcowych. Popołudniu Msza św. o godz. 17:00.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z ul. Wesołej nr 21, 24, 26, 28, 28a i 30. Za tydzień ślub.
  3. W środę kancelaria parafialna czynna od 15 do 16.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu o godzinie 17:00 i okazja do spowiedzi świętej z okazji pierwszego piątku miesiąca.
  5. Zapowiedzi:. Piotr Poniewierski i Magdalena Stykowska z Czarnego Boru, Krystian Lellin i Samanta Bednarek z Czarnego Boru, Marcin Kois z Czarnego Boru i Roksana Pęcherzewska z Wałbrzycha. Kto zna przeszkody zobowiązany jest je zgłosić proboszczowi.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Gościa Niedzielnego i Niedzielę.
  7. Wczoraj w Grzędach odbył się pogrzeb Józefy Morawy, jutro w Borównie pogrzeb Aleksandra Bodzionego. Polecajmy ich miłosierdziu Bożemu: „wieczny odpoczynek, racz im dać Panie..”
  8. Zmiany w Parafii – DEKRET BISKUPA. Jeśli możemy prosić, to prosimy o złożenie intencji za Was jako dar serca, byśmy mogli za Was się modlić.