1. Dziś Uroczystość MB Częstochowskiej.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom Państwa Młodych. O posprzątanie prosimy rodziny z ul. Wesołej nr 21, 24, 26, 28, 28a i 30.
  3. W środę kancelaria parafialna czynna od 15 do 16.
  4. Przed nami ostatni tydzień sierpnia, miesiąca trzeźwości. Trwamy w codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu pół godziny przed Mszą św.
  5. W sobotę rano odwiedziny chorych z racji pierwszej soboty miesiąca. O 13:00 Msza św. Dożynkowa. Serdecznie zapraszamy do dożynkowego świętowania. Nie będzie Mszy w Grzędach o 16:30.
  6. Zapowiedzi:. Dawid Tomasiak z Borówna i Sandra Majerska z Krzeszowa. Kto zna przeszkody zobowiązany jest je zgłosić proboszczowi.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – wystawienie i zmiana tajemnic różańcowych. Wracamy do porządku Mszy niedzielnych z Mszą popołudniową o 17:00.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Gościa Niedzielnego i Niedzielę. Intencje na ten tydzień: