Dziś przeżywamy Uroczystość Wniebowzięcia NMP.

  1. Trwamy w miesiącu sierpniu, miesiącu trzeźwości. Osoby, które podjęły abstynencję prosimy o wpisanie się do Księgi Trzeźwości wystawionej w kościele w Czarnym Borze. Przypominamy o codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu pół godziny przed Mszą św.
  2. Od jutra zapisujemy intencje na nowy 2019 rok. Zapisy w czwartek i piątek od 14:00 do 17:00.
  3. Zapowiedzi: Rafał Wojtczak i Marzena Kłyż z Czarnego Boru, Marcin Rafalski i Krystyna Fudalej z Grząd Górnych, Dawid Tomasiak z Borówna i Sandra Majerska z Krzeszowa. Kto zna przeszkody zobowiązany jest je zgłosić proboszczowi.
  4. Młodzież zachęcamy do wyjazdu na XXV Spotkania Młodych organizowane przez naszą diecezję w Legnickim Polu!
  5. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszły kolejne dwie osoby: Roman Brzeziński i Jerzy Dębski. Polecajmy ich Bożemu miłosierdziu: „wieczny odpoczynek..”