05.05.2024r.

VI Niedziela Wielkanocna.  Niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

• od poniedziałku do środy – Dni modlitw o urodzaje
  • w poniedziałek – Świętych Apostołów Filipa i Jakuba, święto
  • w środę – św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, uroczystość
  • w następną niedzielę – Wniebowstąpienie Pańskie

Nabożeństwa majowe odprawiamy: w Czarnym Borze w tygodniu o godzinie 17.30, w Grzędach i w Borównie o 17.00. W niedziele nabożeństwa 15 min. przed Mszą św.

Niech majowa modlitwa Litanią Loretańską będzie wyśpiewaniem prośbą o dary Ducha Świętego na czas misji parafialnych, które będziemy przeżywali w dniach od 15 do 22 września tego roku. Módlmy się za wszystkich Parafian i za ks. Krzysztofa Herbuta, który misje poprowadzi.

W poniedziałek o 17.00 w kościele modlitwa różańcowa z Kołem Radia Maryja, ofiary na tacę w tym dniu są przeznaczone na wsparcie działalności Radia Maryja i Telewizji Trwam.

Dzieci klas trzecich zapraszam do kościoła we wtorek i w piątek na godzinę 16.00 na przygotowanie do spowiedzi i I Komunii św.

Dzieci klas czwartych zapraszam na spotkanie do kościoła w środę po Mszy św. /ok. 18.30/.

W dn. 11 maja 2024 roku (sobota) w Krzeszowie odbędzie się Pielgrzymka Mężczyzn Dolnego Śląska pod hasłem „Męskie serca – męska wiara – męski cel”. Organizatorzy zachęcają do udziału w tym wydarzeniu wszystkich mężczyzn.

W dn. 12 maja 2024 roku (niedziela) odbędzie się XI Pielgrzymka Motocyklowa Dolnego Śląska do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. Początek o godz. 10.00.

O sprzątanie kościoła w sobotę o godzinie 9.00 proszę mieszkańców z ul. Głównej 34,34a,35, 35a,37

Kto trwa w Chrystusie, przynosi owoc obfity.

Agnieszka Kłosowska, z Grząd Górnych

Adam Moryson z Grząd Górnych                                        21, 28.04, 05.05.2024r.