04.02.2024r.

V Niedziela Zwykła. Niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• w poniedziałek – św. Agaty, dziewicy i męczennicy
  • we wtorek – świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
  • w sobotę – św. Scholastyki, dziewicy
  • w następną niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. W intencji chorych z naszej Parafii będziemy modlić się na Mszy św. o godzinie 12.00, podczas której udzielimy sakramentu namaszczenia chorych

W poniedziałek o 17.00 w salce spotkanie Koła Radia Maryja i o 17.30 w kościele modlitwa różańcowa z Kołem Radia Maryja, ofiary na tacę w tym dniu są na wsparcie działalności Radia Maryja i Telewizji Trwam.

We wtorek po Mszy św. odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.

Młodzież klas ósmych i klas I ponadpodstawowych zapraszam do kościoła w piątek na Mszę św. i spotkanie po Mszy św.

W następną niedzielę po sumie spotkanie katechetyczne i organizacyjne z rodzicami dzieci klas trzecich.

W przedsionku kościoła w Grzędach wykonano prace stolarskie. Ich koszt to 21 tyś. zł.

Dziękuję za rozebranie dekoracji świątecznych, zmianę obrusów, kwiaty przy ołtarzach oraz sprzątanie kościołów.

Jezus uzdrawia i wypędza złe duchy.