OGŁOSZENIA PARAFIALNE

05.02.2023r.

V Niedziela Zwykła. Niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

  • w poniedziałek – świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
  • w piątek – św. Scholastyki, dziewicy
  • w sobotę – NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorego – o godzinie 18.00 Msza św. w intencji wszystkich chorych z naszej parafii z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Pomóżmy naszym chorym w dotarciu na tę Mszę św. Również w sobotę Biskup Legnicki będzie obchodził 17 rocznicę przyjęcia sakry biskupiej. Pamiętajmy w osobistych oraz wspólnotowych modlitwach o naszym Pasterzu.

W poniedziałek o 17.00 w salce spotkanie Koła Radia Maryja i o 17.30 w kościele modlitwa różańcowa z Kołem Radia Maryja, ofiary na tacę w tym dniu są na wsparcie działalności Radia Maryja i Telewizji Trwam.

W następną niedzielę po Mszy św. o 12.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich.

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ Z MARCISZOWA Termin: 10.09.2023- 18.09.2023r. Szczegóły na plakacie.

Dziękuję za rozebranie dekoracji świątecznej, zmianę obrusów i sprzątanie kościoła.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

SŁOWO ŻYCIA

„Wy jesteście światłem świata.”

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży diecezji legnickiej zaprasza do udziału w modlitewnej krucjacie 40 Dni dla Życia. 960 godzin, godzin, które mogą uratować życie! Każdy, kto chce się włączyć w akcję, wybiera sobie dogodny dla siebie termin i godzinę, następnie poprzez kontakt z koordynatorami wydarzenia wpisuje się do kalendarza modlitwy umieszczonego
na stronie internetowej KSM, zobowiązując się tym samym do poświęcenia całej godziny
na modlitwę. Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy:  40dni@ksm.legnica.pl lub telefonicznie pod numerem 513 129 362.