OGŁOSZENIA PARAFIALNE

03.07.2022r.

XIV Niedziela Zwykła. Niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

  • w środę – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
  • w piątek – św. Jana z Dukli, prezbitera

W poniedziałek o 17.30 w kościele modlitwa różańcowa z Kołem Radia Maryja, ofiary na tacę w tym dniu są na wsparcie działalności Radia Maryja i Telewizji Trwam.

W miesiącu lipcu modlimy się odmawiając litanię do Krwi Chrystusa -10 minut przed Mszą św.

Sprawy kancelaryjne w parafii możemy załatwiać w dni powszednie po Mszy św.

Nowożeńcom dziękuję za sprzątanie kościoła, świeże kwiaty przy ołtarzach.

O sprzątanie kościoła w sobotę o godzinie 9.00 proszę mieszkańców ul. Polnej 2,3,4,5,7,8ab,9,11,13ab

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

SŁOWO ŻYCIA

Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo.

ZAPOWIEDZI

Alicja Olejnicka z Czarnego Boru

Roman Malinowski z Czarnego Boru                                   19, 26.06, 03.07.2022r.

Kinga Plata z Kamiennej Góry

Szymon Zbereda z Czarnego Boru                           03, 10, 17.07.2022r.

GiG Festival jest katolickim festiwalem muzycznym, który od 2016 roku koncertuje w całych Niemczech. Jednak w tym roku GiG Fest zawita po raz pierwszy do Polski, a miejscem jego organizacji stanie się Legnica. Do festiwalu dołączają katoliccy artyści i muzycy z całego świata. W Legnicy pojawią się muzycy z Polski, Stanów Zjednoczonych, Włoch, Austrii i Irlandii. GiG Festival pragnie przekazać radość, piękno wiary i Kościoła, zwłaszcza młodym ludziom, a także rodzinom. GiG oznacza „God is Good” (Bóg jest dobry) oraz „muzykę na żywo”, podczas festiwalu te dwie rzeczywistości są połączone. Muzyka powinna z łatwością i zabawnym nastrojem dawać jasno do zrozumienia, że ​​Bóg jest naprawdę dobry i kocha każdego z nas. Wstęp na festiwal jest zawsze wolny, aby podkreślić dobroć Boga i fundamentalną dobrowolność. Zapraszamy Was już 17 lipca od godziny 16.00 na Osiedle Kopernika w Legnicy (plac przy kościele Matki Bożej Królowej Polski), by właśnie tam usłyszeć muzykę na światowym poziomie, posłuchać historii wielu osób z całego świata i dzięki temu zrozumieć, że Bóg jest dobry.