22.05.2022r.

VI Niedziela Wielkanocna. Dzisiaj zbieramy tacę inwestycyjną.

• we wtorek – NMP Wspomożycielki Wiernych
  • w czwartek – św. Filipa Nereusza, prezbitera. Dzień Matki
  • w następną niedzielę – Wniebowstąpienie Pańskie

Nabożeństwa majowe w Czarnym Borze w tygodniu o godzinie 17.30, w Grzędach w tygodniu nabożeństwo majowe o 18.00 i w Borównie o 17.00. W niedziele nabożeństwa 15 min. przed Mszą św.

We wtorek Msza św. tyko w Borównie o 16.30 i po niej nabożeństwo.

W czwartek Litania Loretańska o 17.40

Dzieci komunijne będą miały swoje spotkania: w poniedziałek o godzinie 16.00 /wszystkie dzieci/ oraz we wtorek o godzinie 15.30 – klasa A i o 16.30 – klasa B.

We wtorek o 17.30 proszę rodziców kandydatów do bierzmowania o sprzątanie kościoła.

W środę o 16.00 spowiedź św. dla kandydatów do bierzmowanie i ich rodzin.

W czwartek w naszej Parafii będzie dzień Wizytacji Kanonicznej Księdza Biskupa Andrzeja Siemieniewskiego. Spotkania i odwiedziny według programu wywieszonego na tablicy ogłoszeń ( poniżej i w zakładce Aktualności )

W piątek o 16.00 spowiedź św. dla dzieci komunijnych i ich rodzin a po Mszy św. rodzice dzieci wykonają ostatnie przygotowania porządkowe i dekoracyjne do sobotniej uroczystości.

W sobotę I Komunia Święta: klasa 3A o godzinie 10.00 i klasa 3B o godzinie 12.00.

Obrazki komunijne będą wręczone w następną niedzielę na Mszy św. o godzinie 12,00

Dziękuję za wyremontowanie toalet przy kościele w Borównie.

Duch Święty nauczy was wszystkiego.

Natalia Kożuch z Czarnego Boru

Marcin Sosialuk z Boguszowa – Gorce                    08, 15, 22.05.2022r.

Natalia Prokopowicz z Kamiennej Góry

Robert Poręba z Borówna                                        22, 29.05, 05.05.2022r.

PLAN WIZYTACJI KANONICZNEJ

W PARAFII NAJŚWIETSZEGO SERCA PANA JEZUSA W CZARNYM BORZE

26.05.2022r.

godz. 10.00 –  wizyta w Zakładzie dla Uzależnionych