17.04.2022r.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA – Msze św. będą według porządku niedzielnego: Czarny Bór 12.00, Borówno 9.00 i Grzędy 10.30

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – Msze św. według porządku niedzielnego: Czarny Bór 7.30 i 12.00, Borówno 9.00 i Grzędy 10.30. Taca na KUL.

W ubiegłą niedzielę na pomoc dla Ukrainy zebraliśmy 2950 zł. z czego 1500 zł. przekazaliśmy dla Ukraińców w naszej parafii. Bóg zapłać.

W Oktawie Wielkanocy od wtorku codziennie Msza św. o godzinie 18.00 a o 17.45 Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

Dzieci klas trzecich zapraszam na spotkanie do kościoła w czwartek o godzinie 16.00.

Kandydatów do bierzmowania razem z rodzicami zapraszam w piątek na Mszę św. i spotkanie.

Za tydzień będziemy zbierać tacę inwestycyjną. Będzie to Niedziela Miłosierdzia Bożego związana ze zbiórką ofiar do puszek na działalność Caritas.

W następną niedzielę po sumie spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci klas trzecich.

W tym roku – 26 maja odbędzie się kanoniczna wizytacja Biskupa w naszej parafii. Program tej wizytacji podam w późniejszym czasie. Proszę o modlitwę w intencji Księdza Biskupa oraz o zarezerwowanie sobie czasu na wspólne spotkanie. W tym dniu będzie też bierzmowanie na Mszy św. o 18.00.

I Komunia św. będzie w naszej parafii w sobotę 28 maja a Rocznica I Komunii będzie w niedzielę 5 czerwca o 12.00.

Dziękuję za przygotowanie dekoracji świątecznej i zmianę obrusów.

Dziękuję całej służbie liturgicznej, szczególnie Panom Kościelnym, Pani Organistce za pełnioną służbę w parafii zarówno w czasie świąt jak i przez cały rok.

Dziękuję Strażakom za trzymanie warty przy Bożym Grobie.

Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty i dekorację świąteczną.

O sprzątanie kościoła w sobotę o godzinie 9.00 proszę mieszkańców ul.Głównej 43,45,47

Apostołowie przy grobie Zmartwychwstałego.

Ewelina Szoda z Krzeszowa

Adam Karczewski z Grząd                 17,24.04, 1,05.2022r.

Życzę wszystkim, aby Zmartwychwstały Chrystus, swoją łaską przemienił ciemności, smutki i bóle codziennego życia i napełnił Wasze serca światłem i radością.