Niedziela 20 III 2022r.  7.30+Stanisława Mazurek
NiedzielaB9.00W intencji Józefy Kuzera z okazji imienin i 80 rocznicy urodzin – o zdrowie i Boże błogosławieństwo /od rodziny Janor/  
NiedzielaG10.30+Maria +Dymitr +Helena Kaziuk
Niedziela12.00+Irena +Wacław +Wiesław Jaroszewscy
Poniedziałek  18.00  +Anna +Wojciech Smoleń
Wtorek  18.00+Bogusław Adamkiewicz +Jan Baraniec
Środa  18.00+Stanisława +Marcin Kiełbasa +Stefania +Józef Kurowski +Jan Poniewierski
Czwartek  18.00+Katarzyna Łękawska +Antoni Tokarczyk
Piątek Zwiastowanie Pańskie  B9.00   G16.00   18.00+Mateusz Stawiarski 8R /od mamy i braci/   ++ w czyśćcu cierpiących   +Maria/mama/ +Maria/żona/ +Józef +Stanisław +Zbigniew ++ z rodziny Chlipała +Anna Włodarczyk  
Sobota   18.001.+Krystyna Stawiarska /od rodziny Stawiarskich z Korzennej/ 2.+Barbara Babula w miesiąc po śmierci 3.+Andrzej +Tadeusz +Maria Barnach +Józef +Zofia Czarnota 4.+Ludwik Wolak 47R +Tadeusz Salmon 27R  
Niedziela 27 III 2022r.  7.30+Ingetrant +Edward Tabaka +Regina Duda
NiedzielaB9.00+Jan Myjak +Bronisław +Józef Zięba  
NiedzielaG10.30+Czesław Krotla 35R
Niedziela12.00+Maria +Józef +Jan +Zygmunt +Józef +Grażyna Serafin +Stanisława +Marcin Kiełbasa +Julian Wielgus +Agnieszka Lech ++ z rodziny Wielgus i Serafin  

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 20 III 2022r. – 27 III 2022r.

Niedziela 20 III 2022r.  7.30+Stanisława Mazurek
NiedzielaB9.00W intencji Józefy Kuzera z okazji imienin i 80 rocznicy urodzin – o zdrowie i Boże błogosławieństwo /od rodziny Janor/  
NiedzielaG10.30+Maria +Dymitr +Helena Kaziuk
Niedziela12.00+Irena +Wacław +Wiesław Jaroszewscy
Poniedziałek  18.00  +Anna +Wojciech Smoleń
Wtorek  18.00+Bogusław Adamkiewicz +Jan Baraniec
Środa  18.00+Stanisława +Marcin Kiełbasa +Stefania +Józef Kurowski +Jan Poniewierski
Czwartek  18.00+Katarzyna Łękawska +Antoni Tokarczyk
Piątek Zwiastowanie Pańskie  B9.00  

G16.00

18.00


+Mateusz Stawiarski 8R /od mamy i braci/  

++ w czyśćcu cierpiących

+Maria/mama/ +Maria/żona/ +Józef +Stanisław +Zbigniew ++ z rodziny Chlipała +Anna Włodarczyk  
Sobota   18.001.+Krystyna Stawiarska /od rodziny Stawiarskich z Korzennej/
2.+Barbara Babula w miesiąc po śmierci
3.+Andrzej +Tadeusz +Maria Barnach +Józef +Zofia Czarnota
4.+Ludwik Wolak 47R +Tadeusz Salmon 27R  
Niedziela 27 III 2022r.  7.30+Ingetrant +Edward Tabaka +Regina Duda
NiedzielaB9.00+Jan Myjak +Bronisław +Józef Zięba  
NiedzielaG10.30+Czesław Krotla 35R
Niedziela12.00+Maria +Józef +Jan +Zygmunt +Józef +Grażyna Serafin +Stanisława +Marcin Kiełbasa +Julian Wielgus +Agnieszka Lech ++ z rodziny Wielgus i Serafin