OGŁOSZENIA PARAFIALNE

22.08.2021r.

XXI Niedziela Zwykła.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

  • we wtorek – św. Bartłomieja, Apostoła, święto
  • w czwartek – NMP Częstochowskiej. W Czarnym Borze Msza św. o godzinie 8.00. W Borównie będziemy przeżywali Odpust ku czci Matki Bożej Częstochowskiej o godzinie 17.00 w kapliczce. Proszę o przygotowaniu uroczystości i tradycyjnego poczęstunku.
  • w piątek – św. Moniki
  • w sobotę – św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

W czasie wakacji sprawy kancelaryjne proszę załatwiać w tygodniu po Mszy św.

Dziękuję za wpłaty na tegoroczny fundusz remontowy kościoła i plebanii.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i świeże kwiaty przy ołtarzach.

O sprzątanie kościoła w sobotę o 9.00 proszę teraz mieszkańców ul. Skalników 8ab, 9ab

Przygotowując się duchowo do beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego zapraszam do lektury książki „Wszystko o Prymasie Tysiąclecia”. Jest też Modlitewnik czcicieli Jana Pawła II – z modlitwami na każdy dzień tygodnia /dobrowolna ofiara/. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

SŁOWO ŻYCIA

„Panie, do kogo pójdziemy? Ty masz słowa życia wiecznego.”