OGŁOSZENIA PARAFIALNE

18.07.2021r.

XVI Niedziela Zwykła.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

  • w czwartek – św. Marii Magdaleny, święto
  • w piątek – św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy, święto
  • w sobotę – św. Kingi, dziewicy

W czasie wakacji sprawy kancelaryjne proszę załatwiać w tygodniu po Mszy św.

W następną niedzielę z okazji wspomnienia św. Krzysztofa po Mszach św. będzie poświęcenie pojazdów – przy tej okazji możemy tradycyjnie złożyć ofiarę na środki transportu dla misjonarzy, jest to nasze podziękowanie Panu Bogu za szczęśliwie przejechane kilometry.

Dziękuję za wpłaty na tegoroczny fundusz remontowy. Prace przy dachu plebanii trwają. Rozpoczęliśmy już poprawę zabezpieczeń i instalacji elektrycznej w kościele. W tym tygodniu rozpoczną się prace przygotowawcze do remontu elewacji kościoła w Czarnym Borze.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, świeże kwiaty przy ołtarzach i złożoną ofiarę na cele remontowe.

O sprzątanie kościoła w sobotę o 9.00 proszę teraz mieszkańców ul. Skalników 2ab

Przygotowując się duchowo do beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego zapraszam do lektury książki „Wszystko o Prymasie Tysiąclecia”. Jest też Modlitewnik czcicieli Jana Pawła II – z modlitwami na każdy dzień tygodnia /dobrowolna ofiara/. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

SŁOWO ŻYCIA

Ludzie szukają Jezusa a On – Dobry Pasterz ich naucza.

ZAPOWIEDZI

Patrycja Olejnicka z Czarnego Boru

Łukasz Poniewierski z Czarnego Boru                      04, 11, 18.2021r.

Julia Wiśniewska z Raciborza

Wojciech Kiełbasa z Czarnego Boru             11, 18, 25.07.2021r.