Ogłoszenia Parafialne 16.05.2021r.

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego.

W następną niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Nabożeństwa majowe w Czarnym Borze o godzinie 17.30 a w niedziele i święta 15 min. przed Mszą św. W Grzędach w tygodniu nabożeństwo majowe o 18.00 a w Borównie o 17.00.

Spotkania z dziećmi na przygotowaniu do I Komunii św. będą w kościele: klasa 3a – w poniedziałek o 18.40 a klasa 3b – w środę również o 18.40.

Kandydatów do bierzmowania z klas ponadpodstawowych zapraszam w czwartek na nabożeństwo, Mszę św. i spotkanie.

            Spotkanie z dziećmi klas czwartych na przygotowaniu do Rocznicy I Komunii św. w piątek po Mszy św. – o 18.40.

Możemy włączyć się w akcję zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektrotechnicznego /sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery itp./. Jest to możliwość oczyszczenia naszych domów z elektrośmieci. W naszej parafii zbiórka będzie w dniu 18 maja we wtorek do godziny 11.00. Miejsce składania sprzętów – parking z tyłu kościoła w Czarnym Borze. Dochód z prowadzonej akcji przeznaczony jest na wsparcie działalności misyjnej. Pomyślmy też o pomocy osobom starszym, samotnym, nie mającym własnego transportu, aby mogły włączyć się w tę akcję. Po mszy św. można wziąć ulotkę na temat prowadzonej akcji.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i świeże kwiaty przy ołtarzu.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

SŁOWO ŻYCIA

„Jezus został wzięty do nieba i zasiadł po prawicy Boga.”