31.01.2021r.

IV Niedziela Zwykła. Taca inwestycyjna z przeznaczeniem na ubezpieczenie kościołów – do zapłacenia mamy 2810 zł. /w Borównie „na obsługę kościoła”/.

• we wtorek – Ofiarowanie Pańskie, Dzień Życia Konsekrowanego, naszymi ofiarami wesprzemy zakony kontemplacyjne. Msze św. w Czarnym Borze o 7.30 i 18.00, w Borównie o 9.00 i w Grzędach o 16.30. Na Mszach św. będzie poświęcenie gromnic
  • w piątek – św. Agaty, dziewicy i męczennicy
  • w sobotę – świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

W poniedziałek o 17.30 modlitwa różańcowa z Kołem Radia Maryja, ofiary na tacę w tym dniu są na wsparcie działalności Radia Maryja i Telewizji Trwam.

Pierwszy piątek miesiąca od 17.00 adoracja i okazja do spowiedzi św.

W sobotę w Borównie o godzinie 16.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Możemy wpisywać do zeszytu intencje do wspólnej modlitwy.

W następną niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Do nabycia w zakrystii są książeczki /po 15 zł./ i świece /po 15 zł./ dla dzieci komunijnych. Jeśli dziecko ma dobrą świecę chrzcielną to może być ta użyta. Książeczki, świece i medaliki poświęcimy 2 lutego na nabożeństwie o godzinie 15.00 w kościele parafialnym.

Dzisiaj po sumie odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych, na którym ustalimy terminy spotkań przygotowujących do I Komunii św.

Caritas Diecezji Legnickiej zwraca się z prośbą o przekazywanie 1% podatku na pomoc potrzebującym.  KRS 0000221535. Ulotka na ten temat jest wywieszona w gablotce i do wzięcia na stoliku.

Dziękuję za sprzątanie kościoła.

Jezus naucza jako mający władzę.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży diecezji legnickiej zaprasza do udziału w modlitewnej krucjacie 40 Dni dla Życia. 960 godzin, godzin, które mogą uratować życie! Każdy, kto chce się włączyć w akcję, wybiera sobie dogodny dla siebie termin i godzinę, następnie poprzez kontakt z koordynatorami wydarzenia wpisuje się do kalendarza modlitwy umieszczonego na stronie internetowej KSM, zobowiązując się tym samym do poświęcenia całej godziny na modlitwę. Więcej informacji na temat akcji na stronie 40dnidlazycia.pl Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy: zapisy@40dnidlazycia.pl, telefonicznie pod numerem 513 129 362 lub przez formularz kontaktowy na stronie www.ksm.legnica.pl