24.01.2021r.

III Niedziela Zwykła. Niedziela Słowa Bożego.

W ubiegłą niedzielę ze składki dla ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji przekazaliśmy 950 zł.

• od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień modlitw o jedność chrześcijan
  • w poniedziałek – Nawrócenie św. Pawła Apostoła, święto
  • we wtorek – świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
  • w czwartek – św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

Msze św. będą codziennie o godzinie 18.00, a w sobotę także o 8.00.

Do nabycia w zakrystii są książeczki /po 15 zł./ i świece /po 15 zł./ dla dzieci komunijnych. Jeśli dziecko ma dobrą świecę chrzcielną to może być ta użyta. Te rzeczy oraz medaliki poświęcimy 2 lutego.

W następną niedzielę po sumie odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych, na którym ustalimy terminy spotkań przygotowujących do I Komunii św.

W następna niedziele będziemy zbierać tacę inwestycyjną z przeznaczeniem na ubezpieczenie kościołów – do zapłacenia mamy 2810 zł.

Borówno „na utrzymanie kościoła”.

Wszystkim, którzy byli na wspólnym kolędowaniu dziękuję za spotkania na modlitwie w czasie Mszy św. oraz za złożone ofiary.

Caritas Diecezji Legnickiej zwraca się z prośbą o przekazywanie 1% podatku na pomoc potrzebującym.  KRS 0000221535. Ulotka na ten temat jest wywieszona w gablotce i do wzięcia na stoliku.

O sprzątanie kościoła w sobotę o 9.00 proszę mieszkańców ul. Wesołej 1,3,5

Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży diecezji legnickiej zaprasza do udziału w modlitewnej krucjacie 40 Dni dla Życia. 960 godzin, godzin, które mogą uratować życie! Każdy, kto chce się włączyć w akcję, wybiera sobie dogodny dla siebie termin i godzinę, następnie poprzez kontakt z koordynatorami wydarzenia wpisuje się do kalendarza modlitwy umieszczonego na stronie internetowej KSM, zobowiązując się tym samym do poświęcenia całej godziny na modlitwę. Więcej informacji na temat akcji na stronie 40dnidlazycia.pl Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy: zapisy@40dnidlazycia.pl, telefonicznie pod numerem 513 129 362 lub przez formularz kontaktowy na stronie www.ksm.legnica.pl