03.01.2021r.

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim. Adoracja. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

• w środę – Objawienie Pańskie. Msze św. według porządku niedzielnego z poświęceniem kredy i kadzidła
  • w następną niedzielę Chrzest Pański

W poniedziałek o 7.30 modlitwa różańcowa z Kołem Radia Maryja.

W tym roku z powodu pandemii nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej – kolędy. Będą dodatkowe Msze św., w intencji zaproszonych rodzin, w czasie których poświecimy przyniesioną przez każdego wodę. Ze względu na ograniczenia zapraszam po jednej osobie z rodziny. Otrzymamy wówczas broszurki z tekstami liturgii domowej i w rodzinnej modlitwie dokona się pobłogosławienie mieszkań. Takie Msze św. rozpoczniemy od 4 stycznia. Na stoliku będą broszurki i obrazki kolędowe a w czasie Mszy św. na tacę będziemy mogli złożyć okazjonalną ofiarę kolędową przeznaczoną na utrzymanie kapłana, Parafii, Seminarium i Kurii.

W tym tygodniu Msze św. kolędowe w intencji zaproszonych rodzin będą o godzinie 17.00 w następującym porządku:

w poniedziałek – Grzędy Górne

we wtorek – Grzędy 1 – 30

w czwartek – Grzędy 31 do końca

w piątek – Borowno 1 – 20

Msze św. w Czarnym Borze w tygodniu o godzinie 8.00, w sobotę także o 18.00. Msze św. kolędowe w Grzędach i w Borównie o godzinie 17.00.

O sprzątanie kościoła proszę mieszkańców ul. Nadrzecznej 8,12,13,15,18,26

Słowo stało się ciałem i zamieszkało między nami.

Dawid Runo z Czarnego Boru

Alicja Wiktor z Czarnego Boru                     20, 27.12.2020r., 03.01.2021r.