29.11.2020r.

I Niedziela Adwentu. Na zakończenie Mszy św. poświęcimy opłatki wigilijne i po Mszy św. będą wręczane przedstawicielom rodzin, przy tej okazji możemy złożyć ofiarę, która będzie przeznaczona na remont dachu kościoła parafialnego.

• w poniedziałek – św. Andrzeja Apostoła, święto
  • w czwartek – św. Franciszka Ksawerego, prezbitera
  • w piątek – św. Barbary, dziewicy i męczennicy
  • w następną niedzielę będzie dzień modlitwy i wsparcia materialnego dla Kościoła na Wschodzie

Roraty we wtorek i czwartek. Zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy. Dzieci mogą przyjść z rodzicami i przynieść lampiony i serduszka z dobrymi uczynkami.

Pierwszy piątek miesiąca od 17.00 adoracja i okazja do spowiedzi św.

Chorych będę odwiedzał tylko na indywidualne zaproszenie.

W sobotę w Borównie o godzinie 16.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Możemy wpisywać do zeszytu intencje do wspólnej modlitwy.

W tym roku ze względu na pandemię nie będzie zorganizowanej spowiedzi przedświątecznej, dlatego zachęcam, aby przez cały czas adwentu korzystać ze spowiedzi – zawsze w tygodniu 15 min przed Mszą św.

Dziękuję za ofiary składane na remont dachu kościoła w Czarnym Borze.

Dziękuję za ofiary składane na budowę ogrodzenia cmentarza w Borównie.

Dziękuję za przygotowanie dekoracji i wieńca adwentowego.

O sprzątanie kościoła proszę rodziny z ul. Parkowej od 2 do 14

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Po Mszy św. możemy nabywać świąteczne świece Caritas – duże po 15 zł. i małe po 6 zł.

Czuwajcie więc, bo nie wiecie, kiedy Pan przyjdzie.