22.11.2020r.

XXXIV Niedziela Zwykła, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W Borównie Odpust.

Dzisiaj, jeśli przy wystawionym Najświętszym Sakramencie odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia – możemy uzyskać odpust zupełny.

Według obowiązujących ograniczeń liczby osób na Mszy św. u nas w kościołach może być: w Czarnym Borze 22 osoby, w Borównie 20 osób i w Grzędach 15 osób. Obowiązkowe maseczki.

Suma parafialna w niedzielę i uroczystości będzie transmitowana na parafialnej stronie na facebooku.

Pilne sprawy kancelaryjne proszę załatwiać po umówieniu wizyty telefonicznie tel. 605 525 460.

• we wtorek – świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy
  • za tydzień I Niedziela Adwentu. Na Mszach św. poświęcimy opłatki wigilijne i po Mszy św. będą wręczane przedstawicielom rodzin, przy tej okazji możemy złożyć ofiarę, która będzie przeznaczona na remont dachu kościoła parafialnego

Dziękuję za ofiary składane na remont dachu kościoła w Czarnym Borze.

Dziękuję za ofiary składane na budowę ogrodzenia cmentarza w Borównie.

Chrystus będzie sądził z uczynków miłości.