15.11.2020r.

XXXIII Niedziela Zwykła. Światowy Dzień Ubogich. Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych

Według obowiązujących ograniczeń liczby osób na Mszy św. u nas w kościołach może być: w Czarnym Borze 22 osoby, w Borównie 20 osób i w Grzędach 15 osób. Obowiązkowe maseczki.

Suma parafialna w niedzielę i Uroczystości będzie transmitowana na parafialnej stronie na facebooku.

Pilne sprawy kancelaryjne proszę załatwiać po umówieniu wizyty telefonicznie tel. 605 525 460.

• we wtorek – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  • w środę – bł. Karoliny Kózkównej, dziewicy i męczennicy
  • w piątek – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
  • w sobotę – Ofiarowanie NMP
  • w następną Niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W Borównie Odpust o godzinie 9.00 – Mszę św. odprawi ks. Marcin Kaluta z Krzeszowa. W tym roku świętować będziemy w ograniczeniach związanych z epidemią. Łączmy się duchowo w przeżywaniu tej uroczystości

Dziękuję za ofiary składane na remont dachu kościoła w Czarnym Borze.

Dziękuję za ofiary składane na budowę ogrodzenia cmentarza w Borównie.

Dziękuję za wspólne modlitwy wspominkowe za naszych zmarłych oraz za złożone przy tej okazji ofiary.

O sprzątanie kościoła proszę rodziny z ul. Parkowa 11,12,13,14

Przypowieść o talentach.