OGŁOSZENIA PARAFIALNE

06.09.2020r.

XXIII Niedziela Zwykła. Adoracja. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

  • we wtorek – Narodzenie NMP, święto

W poniedziałek o 17.30 modlitwa różańcowa z Kołem Radia Maryja i po mszy św. spotkanie Koła.

We wtorek i w czwartek po wieczornej Mszy św. – ok 18.30 odbędzie się spotkanie przygotowujące do Pierwszej spowiedzi i Komunii św. dla dzieci, które 19 września mają przyjąć te sakramenty.

W środę po Mszy św. Spotkanie Biblijne. Zapraszam wszystkich chętnych do pochylenia się nad słowem Bożym.

W następną niedzielę w Grzędach Nabożeństwo Fatimskie – o 10.00 różaniec, później procesja i Msza św.

W niedzielę 13 września o godzinie 17.00 w kościele w Czarnym Borze odbędzie się koncert muzyki klasycznej i liturgicznej, w programie utwory wokalne i instrumentalne między innymi W. Bacha, A. Mozarta, C. Francka i G. Younga. Wśród wykonawców będzie młody – 15 letni, uzdolniony organista Jakub Moneta, śpiewać będzie Łucja Kędzia a całość poprowadzi Marta Moneta. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości. Wstęp na koncert wolny. Na zakończenie koncertu będzie zbiórka ofiar na remont dachu kościoła.

Dziękuję za ofiary składane na remont dachu kościoła w Czarnym Borze. Na tablicy ogłoszeń jest wywieszona za zgodą wpłacających – lista ofiarodawców. Jeśli ktoś chce pozostać anonimowym ofiarodawcą to zaznacza to składając ofiarę i wtedy jego nazwisko nie jest ogłaszane.

Dziękuję za ofiary składane na budowę ogrodzenia cmentarza w Borównie.

Nowożeńcom dziękuję za sprzątanie kościoła i świeże kwiaty przy ołtarzach.

O sprzątanie proszę teraz kolejnych nowożeńców.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

SŁOWO ŻYCIA

„Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich.”