23.08.2020r.

XXI Niedziela Zwykła.

Na pomoc dla mieszkańców Bejrutu zebraliśmy w ubiegłym tygodniu 2410 zł. Bóg zapłać.

• w poniedziałek – św. Bartłomieja Apostoła, święto
  • w środę – NMP Częstochowskiej, Uroczystość. W Czarnym Borze Msza św. o godzinie 9.00 i w Borównie Suma Odpustowa w Kapliczce o godzinie 17.00. Proszę o przygotowanie – z zachowaniem wszelkiej ostrożności sanitarnej – tradycyjnego poczęstunku po Mszy św.
  • w czwartek – św. Moniki
  • w piątek – św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
  • w sobotę – męczeństwo św. Jana Chrzciciela

W następną niedzielę odbędą się Dożynki Gminne. W tym roku w skromniejszej formie: Msza św. w kościele w Witkowie o godzinie 13.30 – z udziałem delegacji wszystkich Sołectw naszej Gminy i po Mszy św. na boisku szkolnym konkurs wieńców dożynkowych.

Za tydzień będziemy zbierać tacę inwestycyjną.

W czasie wakacji sprawy kancelaryjne proszę załatwiać w tygodniu po Mszy św.

Dziękuję za ofiary składane na remont dachu kościoła w Czarnym Borze.

Dziękuję za ofiary składane na budowę ogrodzenia cmentarza w Borównie. Dziękuję za włączenie się w czyn społeczny przy uporządkowania terenu cmentarza.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i świeże kwiaty przy ołtarzach.

O sprzątanie proszę teraz mieszkańców ul. Główna 43,45,47

„A wy za kogo Mnie uważacie?”