05.07.2020r.

XIV Niedziela Zwykła. Adoracja. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

• w poniedziałek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
  • w środę – św. Jana z Dukli, prezbitera
  • w sobotę – św. Benedykta, opata, święto

Sprawy kancelaryjne – czasie wakacji – proszę załatwiać w tygodniu po Mszy św.

Strażacy z OSP licząc na otrzymanie nowego wozu bojowego apelują o 100% frekwencję w wyborach prezydenckich w następną niedzielę. Oczywiście pójdziemy, aby wybrać zgodnie z naszym sumieniem dobrego prezydenta, który będzie bronił wartości chrześcijańskich, dobra naszych rodzin, porządku społecznego, dobra każdego człowieka i godnie reprezentował Polskę. W intencji dobrych wyborów na zakończenie Mszy św. zaśpiewamy „Boże coś Polskę”.

Dzieciom komunijnym z ostatniego tygodnia dziękuję za ofiarę 1100 zł. złożoną i przekazaną dla dzieci z krajów misyjnych.

Dziękuję za ofiary składane na budowę ogrodzenia cmentarza w Borównie. Dotychczas wykonane prace przy usuwaniu i wywozie korzeni oraz wyrównaniu terenu zamknęły się w kosztach 11800 zł.

Dziękuję za koszenie trawy i troskę o tereny wokół kościołów naszej parafii.

Dziękuję za pranie i zmianę obrusów na ołtarzach.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i świeże kwiaty przy ołtarzach.

O sprzątanie proszę teraz mieszkańców ul. Główna 12.

Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię.”

Patrycja Zgarda z Sokołowska

Dawid Bernacki z Czarnego Boru                21, 28.06, 05.07.2020r.