21.06.2020r.

XII Niedziela Zwykła.

• w środę – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela, Uroczystość

Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy w ciągu tygodnia po Mszy św.

Dzieci, które mają przystąpić do I Komunii św. 27 czerwca zapraszam na spotkanie do kościoła we wtorek na godzinę 15.00 –pierwsza grupa i na 16.00 – druga grupa.

Spowiedź dla dzieci i ich rodzin będzie w czwartek od godziny 16.00.

I Komunia Święta w sobotę o godzinie 10.00 i 12.00.

Obrazki komunijne poświęcimy i wręczymy dzieciom w następna niedzielę na Mszy św. o godzinie 12.00.

W środę po Mszy św. Spotkanie Biblijne.

Sprawy kancelaryjne możemy załatwiać w tygodniu po Mszy św.

Za tydzień będziemy zbierać tacę inwestycyjną.

Dziękuję za składane ofiary na budowę ogrodzenia cmentarza w Borównie.

Dzieciom, które do tej pory przystąpiły do I Komunii Świętej indywidualnie w Czarnym Borze i w Borównie, dziękuję za złożone ofiary misyjne. Razem zebraliśmy 1270 zł. i przekazaliśmy je dla dzieci na Kubie. Bóg zapłać.

Parafia w Krzeszowie organizuje Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy na 11 lipca. Zapisy u Księdza Kustosza – tel.882 675 604.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i przygotowania do Odpustu Parafialnego.

„Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.”

Magdalena Pazgan z Czarnego Boru

Piotr Jurgielewicz z Wałbrzycha                  7, 14, 21.06.2020r.

Aleksandra Filip z Borówna

Krzysztof Kantor z Borówna                        14, 21, 28.06.2020r.

Patrycja Zgarda z Sokołowska

Dawid Bernacki z Czarnego Boru                21, 28.06, 05.07.2020r.

Dzisiaj – 21 czerwca o godzinie 17.00 w kościele w Borównie odbędzie się Koncert Papieski w wykonaniu Zespołu Janicki. Przy okazji tego wydarzenia będą zbierane ofiary na budowę ogrodzenia cmentarza w Borównie. Będzie też możliwość zakupu płyt CD z nagraniami Zespołu.

Bardzo serdecznie zapraszam.