OGŁOSZENIA PARAFIALNE

14.06.2020r.

XI Niedziela Zwykła.

Dziękuję za przygotowanie kościołów a w Grzędach także ołtarzy na uroczystość Bożego Ciała.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

  • w środę – św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
  • w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Odpust Parafialny o godzinie 18.00. Sumie będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Marcin Kaluta z Krzeszowa. Okazja do spowiedzi przed Odpustem – każdego dnia 15 minut przed Mszą św.
  • w sobotę – Niepokalanego Serca NMP

Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy w ciągu tygodnia po Mszy św.

Dzieci, które mają przystąpić do I Komunii św. 27 czerwca zapraszam na spotkanie do kościoła we wtorek na godzinę 16.00.

W środę po Mszy św. Spotkanie Biblijne.

Sprawy kancelaryjne możemy załatwiać w tygodniu po Mszy św.

Dziękuję za składane ofiary na budowę ogrodzenia cmentarza w Borównie. Może ktoś parafian ma na swoim terenie jakieś duże miejsc, które chciałby zasypać i wyrównać i mógłby tam przyjąć wykopane korzenie – to proszę kontakt w tej sprawie.

Rodzicom dzieci komunijnych dziękuję za sprzątanie i przystrojenie kościoła.

O sprzątanie przed Odpustem proszę mieszkańców ul. Górniczej7ab, 8ab, 9, 10,11, Leśnej

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

SŁOWO ŻYCIA

Jezus zleca misję i udziela władzy Apostołom.

ZAPOWIEDZI

Magdalena Pazgan z Czarnego Boru

Piotr Jurgielewicz z Wałbrzycha                  7, 14, 21.06.2020r.

Aleksandra Filip z Borówna

Krzysztof Kantor z Borówna                        14,21, 28.06.2020r.

W następną niedzielę 21 czerwca o godzinie 17.00 w kościele w Borównie odbędzie się Koncert Papieski w wykonaniu Zespołu Janicki. Przy okazji tego wydarzenia będą zbierane ofiary na budowę ogrodzenia cmentarza w Borównie. Będzie też możliwość zakupu płyt CD z nagraniami Zespołu.

 Bardzo serdecznie zapraszam.