OGŁOSZENIA PARAFIALNE

22.03.2020r.

IV Niedziela Wielkiego Postu /Laetare/.

W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

Nabożeństwa wielkopostne Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale zarządzeniem Biskupa Legnickiego są odwołane.

Dzisiaj od godziny 15.00 do 16.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu – okazja do prywatnej modlitwy, na zakończenie o godzinie 16.00 będzie komunia św. dla osób uczestniczących we mszy św. przez media.

W tym tygodniu będzie więcej mszy św. i zawsze pół godziny przed mszą będzie okazja do spowiedzi św. – kto potrzebuje pilnie spowiedzi to proszę skorzystać – nie będzie innych kapłanów z pomocą przy spowiedzi – jest taki zakaz, dlatego możemy liczyć tylko na swojego kapłana i trzeba spowiedź rozłożyć na dłuższy czas.

Pilne sprawy kancelaryjne proszę załatwiać w tygodniu po mszy św. wieczornej.

Dziękuje za sprzątanie kościoła i za ofiarę złożoną na cele kościelne.

Kolejne sprzątanie kościoła będzie przed świętami.

Proszę, aby przy sprzątaniu kościoła sprzątać teraz także salkę parafialną.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do nabycia są paschaliki wielkanocne Caritas – po 6 zł. Możemy zanieść tygodnik i świecę do osób starszych, które nie chodzą teraz do kościoła. Możemy wziąć sobie i zanieść naszym bliskim, sąsiadom, ludziom starszym darmową książeczkę o miłosierdziu Bożym – niech ona będzie dla nas zachętą do gorliwszej modlitwy i zawierzenia trudnych spraw miłosiernemu Panu.

SŁOWO ŻYCIA

Uzdrowienie niewidomego od urodzenia.