08.03.2020r.

II Niedziela Wielkiego Postu. Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami – ofiary na tacę będą przeznaczone na misje święte.

Nabożeństwa wielkopostne:

Droga Krzyżowa w piątki: Czarny Bór o 16.30 dla dzieci i młodzieży i o 17.30 dla wszystkich, Borówno i Grzędy o 16.00.

Gorzkie Żale w niedziele: Czarny Bór o 16.00, Borówno po mszy św., Grzędy o 10.00.

Na Gorzkich Żalach będzie zbierana taca na kwiaty do Bożego Grobu i dekoracje świąteczne.

Zachęcam do wspólnego, modlitewnego rozważania Męki Pańskiej.

We wtorek katecheza dla dzieci klas trzecich o godzinie 15.30 w salce.

Rodziców kandydatów do bierzmowania, którzy mają zaległości w obecności na ostatnich spotkaniach zapraszam w tym tygodniu w dowolny dzień po mszy św., aby przyszli to wyjaśnić czy usprawiedliwić .

W środę po mszy św. spotkanie biblijne.

Kancelaria w czwartek od 16.00.

Na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej Parafii jest informacja o konkursie na palmę wielkanocną.

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą od 22 do 25 marca.

Ekstremalna Droga Krzyżowa – 3 kwietnia z Krzeszowa. Szczegóły na plakacie i na stronie www.edk.org.pl –tam można wszystko przeczytać i zgłosić swój udział.

Z tabernakulum w Czarnym Borze zdemontowane są elementy ozdobne i oddaliśmy je do renowacji. Przed świętami mają być gotowe.

Dziękuje za sprzątanie kościoła i za ofiarę złożoną na cele kościelne.

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA: ul. Górnicza 1,2,3,4,5

Proszę, aby przy sprzątaniu kościoła sprzątać teraz także salkę parafialną.

Przemienienie Pańskie.

Agnieszka Detyna z Czarnego Boru

Patryk Mieruński z Giżycka             23.02, 01, 08.03.2020r.